Regulamin

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO PIERWSZE KROKI MMA
www.pierwszekrokimma.pl

Sklep internetowy prowadzony jest przez:

PIERWSZE KROKI MMA Hubert Lotta
ul. Jaśminowa 7, lok. 2
62-052 Komorniki
e-mail: pierwszekrokimma@gmail.com

Biuro obsługi klienta znajduje się pod adresem:
PIERWSZE KROKI MMA Hubert Lotta
ul. Jaśminowa 7, lok. 2
62-052 Komorniki
e-mail: pierwszekrokimma@gmail.com

Ogólne:
1. Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania przez Klientów ze Sklepu Internetowego PIERWSZE KROKI MMA dostępnego pod adresem www.pierwszekrokimma.pl oraz z oferowanych za jego pośrednictwem usług.
2. Niniejszy Regulamin jest regulaminem, o którym mowa w art. 8 Ustawy o świadczeniu
usług drogą elektroniczną.
3. Regulamin określa:
– warunki i zasady składania przez Klientów Zamówień w ramach Sklepu PIERWSZE KROKI MMA
– minimalne wymagania techniczne do dokonania zakupów w sklepie PIERWSZE KROKI MMA
4. W celu skorzystania ze Sklepu nie jest konieczne posiadanie konta w ramach serwisu internetowego PIERWSZE KROKI MMA
5. Korzystanie ze Sklepu możliwe jest pod warunkiem spełnienia przez system teleinformatyczny, z którego korzysta Klient, następujących minimalnych wymagań technicznych:
– minimalna rozdzielczość ekranu 1024×768 pikseli.
– przeglądarka internetowa z włączoną obsługą ActiveX, JavaScript i Cookies

Dostawa i płatność:

1. Podawane na stronach produktowych ceny zawierają ustawowy podatek VAT wraz z innymi składnikami ceny.
2. Zakup towarów odbywa się zgodnie z ich opisem.
3. Dostawa produktów fizycznych realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej bądź firmy kurierskiej.
4. Za zakupy w sklepie można zapłacić w następującej formie:
– Przelew bankowy
– Dotpay (www.dotpay.pl)

5. Wysyłka produktów fizycznych jest dokonywana wg cennika podanego w stronie produktu, czas dostawy do 5 dni roboczych.

Rezygnacje:

Z dokonanego zakupu możesz zrezygnować zgodnie z podanymi niżej zasadami:

1. Zgodnie z „Ustawą o prawach konsumenta” (Dz. U. 2014.827), Konsumentowi przysługuje prawo odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni (lub więcej dni jeśli na stronie oferty podano dłuższy termin) od daty objęcia produktów w posiadanie przez Konsumenta lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik. Składając oświadczenie o odstąpieniu od umowy Konsument nie musi podawać przyczyny.
2. Jeśli zamówienie jest realizowane w formie fizycznej przesyłki, termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym Konsument wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Konsumenta weszła w posiadanie rzeczy.
3. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Konsument musi poinformować Sprzedającego o swojej decyzji wysyłając rezygnację pod adres: pierwszekrokimma@gmail.com
4. Czas rozpatrzenia rezygnacji wynosi 14 dni roboczych

Reklamacje:

Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady fizyczne powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres:
Hubert Lotta
ul. Jaśminowa 7, lok. 2
62-052 Komorniki

1. Sklep nie przyjmuje przesyłek odesłanych „za pobraniem”. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego sklep zwraca niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji.
2. Do odsyłanego towaru należy dołączyć kopię dowodu wpłaty oraz opis przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje i zwroty rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od dnia ich wpłynięcia.
3. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe z powodu niedostępności na magazynie, sklep zwróci nabywcy równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu do wyboru inne dostępne w sklepie towary.

Polityka prywatności

Pragnę Cię zapewnić, że Twoje dane wykorzystam tylko do komunikacji z Tobą. Ich podanie jest absolutnie dobrowolne. Usunięcie danych jest możliwe po zakończeniu procesu zakupu. Żeby to zrobić możesz wysłać wiadomość na adres: pierwszekrokimma@gmail.com Zapewniam Cię, że Twoje dane nie będą nikomu odstępowane ani odsprzedawane. Szanuję Twoją prywatność.

Szczegółowa Polityka Prywatności

1. Zakup produktu w sklepie
– Podczas dokonywania zakupu produktu w sklepie, zostaniesz poproszony o podanie:
Imienia, Nazwiska, adresu e-mail, danych teleadresowych
– Podczas Twojej wizyty na naszej stronie internetowej, automatycznie zbierane są dane dotyczące Twojej wizyty, np. Twój adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego.
– Dane zbierane podczas transakcji będą wykorzystywane w celu jej realizacji przez podmiot obsługujący system zakupu: dotpay (www.dotpay.pl), przelew bankowy
2. Dane zbierane podczas kontaktu przy użyciu wiadomości e-mail:
– Podczas wysyłania zapytania do mnie poproszę Cię o podanie imienia oraz adresu e-mail, tematu kontaktu oraz treści
– Podczas Twojej wizyty na mojej stronie internetowej, automatycznie zbierane są dane dotyczące Twojej wizyty, np. Twój adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego.

Wykorzystanie danych

– Dane zbierane podczas rejestracji będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia Tobie zalogowania się do naszego systemu.
– Nie będę sprzedawał danych zebranych o Tobie podmiotom trzecim.
– Dane zbierane podczas rejestracji podczas zakupu będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia Tobie zalogowania się do systemu.
– W celu realizacji umowy sklep internetowy może udostępniać zebrane od Ciebie dane do podmiotów obsługujących płatności, firm przygotowujących wysyłkę, firm dostarczających produkty oraz firm obsługujących reklamacje. W takich przypadkach ilość przekazywanych danych ograniczona jest do wymaganego minimum.
– Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowania użytkowników na naszej stronie internetowej, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Dane te są zbierane automatycznie o każdym użytkowniku.
– Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Tobą, a naszym serwisem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie. W przypadku kontaktowania się jednym z ekspertów mogą oni sporządzać notatki, które będą dostępne tylko dla nich.
– W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, Twoje dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
– W przypadku naruszenia Regulaminu naszego serwisu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, podane przez Ciebie informacje mogą zostać udostępnione właściwym organom władzy publicznej
– Każdej osobie korzystającej ze sklepu internetowego na www.pierwszekrokimma przysługuje prawo kontroli przetwarzania jej danych osobowych. W związku z tym może wystąpić do PIERWSZE KROKI MMA Hubert Lotta, ul. Jaśminowa 7, lok. 2, 62-052 Komorniki z wnioskiem o udzielenie jej informacji w zakresie określonym w art. 32 ustawy z dnia z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r. poz. 1182).